Memoria RAM Corsair VENGEANCE RGB DDR5 6400MHz 32GB 2x16GB CL36 XMP Blanco CMH32GX5M2B6400C36W
SKU: CMH32GX5M2B6400C36W   Clave: CKOMEMAC110
Código EAN/UPC: 840006671282
Precios sujetos a cambios sin previo aviso
Cantidad:
  • Disponibles: (5) pzs.
Almacén México
Disponibles: (7) pzs.
Descripción del Producto
Fan Included No Memory Color White Memory Compatibility Intel 700 Series 13Th Gen Intel Core Cpus Or Newer Memory Detail Compatibility Intel 700 Series 13Th Gen Intel Core Cpus Or Newer Heat Spreader Aluminum Led Lighting Rgb Memory Series Vengeance Rgb Ddr5 Memory Size 16Gb Memory Type Ddr5 Package Memory Format Dimm Package Memory Pin 288 Performance Profile Xmp 30 Spd Latency 40404077 Spd Speed 4800Mhz Spd Voltage 11V Tested Latency 364848104 Tested Speed 6400 MtS Tested Voltage 140V Weight 015 Power Draw Overclock Pmic